Antresola dla dzieci

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Antresola dla dzieci

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Pan Wojtek mierzył wszerz i wzdłuż i jakby nie liczył, wychodziło mu bardzo dużo, bo około 14 tysięcy zł za bardzo wypasioną antresolę, ale gdy do niego przykleiła się Hania, rozklejony powiedział „OK wezmę tylko za materiał”, co znaczy, że będzie nas to kosztowało 10 tys. zł razem z malowaniem i elektryką.

A ja liczyłem na 20 tys. zł. Chociaż do tego trzeba dodać koszt nowych 5 łóżek i biurek oraz szafek na książki i dziecięce szpargały. Zła wiadomość to ta, że wykonanie pracy będzie dopiero przed świętami Bożego Narodzenia…ale za to Święta będą super. Kto może niech wpłaci grosz na tę inicjatywę. Kto chce, chociaż to nie jest konieczne proszę o sms na mój tel. 608 752 142 z informacją ile poszło.

Bardzo dziękuję.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Pan Wojtek mierzył w szerz i wzdłuż i jakby nie liczył wychodziło mu bardzo dużo bo około 14 tysięcy zł za bardzo…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Keskiviikkona 23. syyskuuta 2020

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa