Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Książeczka z funkcją rozszerzonej rzeczywistości!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Niedługo powstanie innowacyjna książeczka Fundacji Małych Stópek.
Pragniemy wyprodukować kilkadziesiąt tysięcy (a może i kilkaset) edukacyjnych książek w niepowtarzalnej formie 😎 Do tego potrzebujemy właśnie Twojej pomocy! 🙏

𝐂𝐳𝐲𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐬𝐢ąż𝐞𝐜𝐳𝐤𝐚?

To zbiór naukowy, dotyczący rozwoju prenatalnego. Przy użyciu specjalnej aplikacji, będzie można zobaczyć interaktywne obrazy rozszerzonej rzeczywistości!

𝐉𝐚𝐤 𝐦𝐨ż𝐞𝐬𝐳 𝐩𝐨𝐦ó𝐜?

Naszym celem jest przekazanie młodzieży jak największej ilości książeczek. Wiemy już, że książki trafią do szkół, a do ilu, to już zależy od ilości, jaką uda nam się wyprodukować. Twoja pomoc może być kluczowa w tym dziele, gdyż każde 30 zł to 10 wyprodukowanych książeczek. Co za tym idzie? każde 100 zł to ponad 30 książek! 🥰

𝐊𝐚ż𝐝𝐞 𝐰𝐬𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐬𝐢ę 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐝𝐚!

Pomóc możesz na różny sposób:
✔finansowo, jeżeli pozwala na to Twój budżet
✔poprzez promocję we własnym zakresie – możesz rozpowszechniać ten film
✔modlitewnie, gdyż omodlenie tego dzieła jest bardzo potrzebne ❤️❤️.

𝐑𝐚𝐳𝐞𝐦 𝐬𝐭𝐰ó𝐫𝐳𝐦𝐲 𝐧𝐢𝐞𝐬𝐚𝐦𝐨𝐰𝐢𝐭𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐞ł𝐨 𝐫𝐨𝐳𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨𝐧𝐞𝐣 𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳𝐲𝐰𝐢𝐬𝐭𝐨ś𝐜𝐢 😊

. . . . . . . . . . .

Jeżeli ktoś z Was wpłaci pieniądze na konto fundacji, proszę o sms na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło…wskazane, ale niekonieczne.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

𝗽𝗿𝘇𝗲𝗹𝗲𝘄𝘆 𝗸𝗿𝗮𝗷𝗼𝘄𝗲
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA GENESIS

𝗽𝗿𝘇𝗲𝗹𝗲𝘄𝘆 𝘇𝗮𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA GENESIS

🔴 Więcej informacji: http://wiedzaozyciu.info

https://www.facebook.com/watch/?v=1650940501733639
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa