Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Facebookowe zbiórki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zachęcamy do tworzenia facebookowych zbiórek pieniędzy dla Fundacji Małych Stópek 👣

Możecie to robić z okazji np. urodzin 🎉 lub bez 💗 Podczas tworzenia zbiórki możecie dodać dowolny tytuł i grafikę 😉 Dziękujemy wszystkim, którzy już tworzyli dla nas zbiórkę ❤ Pamiętamy o Was, a jeżeli chcecie dołączyć do naszej grupy darczyńców, to napiszcie nam wiadomość, gdyż fb nie przekazuje nam danych, kto wpłaca na zbiórkę ☝️

W razie pytań jesteśmy do waszej dyspozycji 😊 ☎791 138 902 (od poniedziałku do piątku między 10:00 a 16:00) 📧

kontakt@fundacjamalychstopek.pl”

…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia…”

Zespół FMS

👣

Zachęcamy do tworzenia facebookowych zbiórek pieniędzy dla Fundacji Małych Stópek👣 Możecie to robić z okazji np….

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 17. lokakuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa