Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Nie jesteście sami

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wiele osób pisze do nas rozżalonych, że już nie mają siły, że to trudny czas… Nie poddawajcie się! Dobro nie jest jaskrawe i głośne, często przychodzi właśnie w wymownej ciszy. Dla pokrzepienia waszych serc przekazujemy wam świadectwo, które otrzymaliśmy.

Dzień dobry! Mieszkam w Rosji, w małym miasteczku Kemerowo na Syberii. Dziękuję za waszą pracę! Za niepozostawianie kobiet samych w trudnej sytuacji. Dwa lata temu sama przeżyłam wiele tragedii i stresu. Mój przyszły mąż, zostawił mnie na tydzień przed ślubem. Zostałam bez mieszkania z dzieckiem, wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży i po prostu nie wiedziałam, co robić. Pierwszego trymestru ciąży nie pamiętam, a z trudnej sytuacji wyszłam tylko dzięki mojej najstarszej córce i zakonnicom naszym siostrom św. Ducha, które pracują u nas w kościele i Księdzu. Trudno było mi zrozumieć, czy kocham dziecko, które we mnie żyje. Nie miałem nic, ale dzięki pomocy miałam wszystko gotowe na narodziny dziecka. Wsparcie jest bardzo ważne, nawet jeśli idziesz do kogoś na herbatę i rozmawiasz. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam swojego syna, zakochałam się w nim i wszystkie moje obawy zniknęły! Oczywiście są teraz też trudności, ale dzięki moim dzieciom stałam się silniejsza. Bardzo często modlę się za ludzi takich jak Wy! Niech państwo wiedzą, że nawet na dalekiej Syberii są ludzie, którzy modlą się za was! Niech was wszystkich Bóg błogosławi! Przepraszam za moj taki Polski jezyk wiem ze zrobilam błędy, ale tak bardzo chcialam od siebie podzienkowac. To co robicie to naprawdę bardzo wazne!

https://www.facebook.com/FundacjaMalychStopek/posts/3403650166414984

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa