Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Iza wyjechała do Holandii dwa lata temu…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Można powiedzieć, że postawiła wszystko na jedną kartę. Życie tam układało się jej nawet bardzo dobrze do czasu związania się z Hubertem. Koszmar zaczął się kiedy okazało się, że jest w ciąży. Nie tylko terror psychiczny ale i przemoc fizyczna z żądaniem aborcji, co jak wiemy w tym kraju nie stanowi żadnego problemu….

Rozmowa z nią była bardzo trudna, gdyż ciężko mi było przebić się przez jej ciągły płacz. Jednakże dała się namówić na powrót do Polski, chociaż miała świadomość, że wraca do niczego bo rodzina patologiczna raczej nie nadająca się na grono opiekunów czy pomocników. Powiedziałem jej, że nie wracasz z niczym ale z dzieckiem i tego, że je urodzisz nigdy nie będziesz żałowała. Posłuchała, wsiadła do najbliższego busa i już jest w kraju. Na prędko załatwiliśmy jej lokum i zabezpieczenie wydatków na najbliższy czas. Dużo jeszcze przed nami aby można było powiedzieć, że wszystko u niej będzie w porządku. Chodzi o pewność jej zamieszkania przez najbliższe półtora roku. Bardzo Was proszę o pomoc finansową aby to się stało, bo tę materialną w postaci tego wszystkiego co potrzebne dla dziecka już mamy. Ślijcie pieniądze na konto fundacji pod hasłem DAROWIZNA CIĄŻA i jeżeli można sms do mnie na 608752142 z info ile poszło…ale to nie konieczne, chociaż wskazane. Tak się cieszę, że kolejne życie uratowane ale spieszmy się, bo jeszcze wiele przed nami takich zadań.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Mam nadzieję, że dane mi będzie tak jak kilka dni temu (zdjęcie) trzymać na rękach kolejny uratowany skarb.

Pss. W razie pytań, propozycji lub pomysłów proszę śmiało do mnie dzwonić, numer podany.

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin

REGON: 321207860NIP: 8513162580 KRS: 0000417099

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

inne formy wpłat https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa