Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Tegoroczna „Paczuszka dla Maluszka”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Akcja oczywiście się odbędzie, ale jak co roku potrzebujemy do tego Was 💪😁

Mamy trudny czas pandemii, wielu z nas ze względów bezpieczeństwa musiało powstrzymać się od spotkań z rodziną i przyjaciółmi 😷. Niedługo święta, ale i one będą najprawdopodobniej przeżywane z dala od grona najbliższych. To doświadczenie uzmysławia nam, jak czują się często beneficjenci „Paczuszki dla Maluszka” – samotni i opuszczeni. Dlatego mamy nadzieję, że również w tym roku możemy liczyć na wasze zaangażowanie 😉 Z serca zachęcamy Was do zorganizowania zbiórki w swoim środowisku i wsparcia potrzebujących placówek. Jeśli jesteście zainteresowani, to koniecznie wypełnijcie formularz lokalnego koordynatora Paczuszki, który znajdziecie na stronie:

👉 https://paczuszkadlamaluszka.pl/📢❗❗❗Uruchamiamy również specjalny numer pod który możecie dzwonić w sprawach akcji „Paczuszka dla Maluszka”📞 513 847 890Z uwagi na wyjątkowy czas, zostawiamy również możliwość indywidualnego przygotowania paczuszki lub przekazania na rzecz akcji darowizny z tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA – wówczas przygotowanie paczuszki, a więc zakupienie potrzebnych produktów zostaje po naszej stronie 😉 Zróbmy wszystko, aby nadchodzące szczególne dni w roku, były pełne człowieczeństwa i po prostu czystej dobroci 💝🤲💝 Koniecznie odwiedźcie fanpage Paczuszka dla Maluszka 😉

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa