Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

To nie ja, to Wy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wszystko o czym tu jest mowa, to jest od Was. Przypomnijcie sobie jak robiłem zbiórkę kasy najpierw na łózko dla Piotrka, potem na podnośnik, teraz na koncentrator tlenu. Na bieżąco dostarczamy pieluchy, podkłady, chemię kosmetyczną i gospodarczą. To też od Was.

Uzbieraliśmy na 7 koncentratorów tlenu dla osób takich jak Piotrek. Pomóżcie zebrać na jeszcze kilka. Mam nadzieję, że ich cena nie pójdzie w górę. Dlatego proszę o jak najszybszą pomoc poprzez wpłaty na konto fundacji. W tytule przelewu proszę o wpisanie DAROWIZNA TLEN, a do mnie na mój tel. 608 752 142 sms ile poszło…wskazane, ale niekonieczne. W obecnym czasie nie możemy nie pomagać, bo w każdej chwili role mogą się zamienić. Dziękuję pomagającym.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Koncentratory trafią do hospicjum

Pss. Każdy koncentrator tlenu kosztuje teraz 3 tys. zł

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

inne formy wpłaty https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa