Pomoc w trudnym macierzyństwie

Postawa pro-life to pomoc KAŻDEMU maluszkowi. Zarówno zdrowemu, jak i temu z lekką niepełnosprawnością, aż po nieuleczalną chorobę, czy ciężką wadę genetyczną.

Zastanawialiście się kiedyś czy…

💜 Są w Polsce ośrodki, które pomagają dzieciom z dużymi wadami genetycznymi, a także ich rodzicom❓

💜 Gdzie można godnie przyjąć, a także pożegnać chore dzieciątko❓

💜 W których miejscach, jest możliwość przeżycia żałoby swojego maluszka, będąc otoczonym wsparciem❓

Takie ośrodki funkcjonują w wielu polskich miastach❗ Ich istnienie potwierdza o godności każdej osoby, bez względu na okoliczności poczęcia, a także 👉wady genetyczne👈 Poniżej, przedstawiamy ośrodki wsparcia dla matek w trudnym macierzyństwie. Być może ta wiedza, przyda się Wam lub Waszym znajomym. Pomagać i towarzyszyć rodzicom, przy jednoczesnym poszanowaniu nienarodzonych…to zawsze bardziej ludzkie, niż opowiadanie się za śmiercią niewinnego dziecka.

Zespół FMS