Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Już za 9 dni…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

…bo dokładnie 29 listopada, oficjalnie ruszymy z bożonarodzeniową zbiórką darów 🎁🎄 „Paczuszka dla Maluszka”🥰 .

Na dziś mamy 135 koordynatorów akcji z całej Polski jak i zza granicy, którzy zgłosili się do nas przez formularz na stronie 👉www.paczuszkadlamaluszka.pl Wciąż jednak spływają do nas wiadomości i telefony od osób, które chcą zaangażować się w zbiórkę indywidualnie. Ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną 😷 jeszcze mocniej podkreślamy, że również w tym roku pozostawiamy Wam Darczyńcom taką możliwość.

1⃣ Po pierwsze możecie sami przygotować paczkę pełną chemii kosmetycznej i pieluch. Zakupcie wybrane przez siebie produkty, które znajdziecie również na oficjalnej stronie „Paczuszki dla Maluszka” i prześlijcie je na adres siedziby Fundacji Małych Stópek:

Ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

2⃣ Po drugie możecie przekazać na cel akcji dobrowolną darowiznę pod hasłem: DAROWIZNA PACZUSZKA, wówczas to my w Waszym imieniu przygotujemy taką paczkę 💝💝💝

3⃣ Po trzecie możecie postawić wirtualną choinkę na swojej facebookowej tablicy, ale szczegóły na temat tego sposobu podamy już wkrótce ☝️😉

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa