Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Sprawa trudna i bardzo trudna.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Otrzymałem prośbę o pomoc od Siostry Dyrektor jednego z Domów Pomocy Społecznej. W tej placówce są osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Jeżeli ta siostra prosi to znaczy, że naprawdę potrzebuje, bo nigdy nie przyjmowała moich propozycji pomocy mówiąc, że wszystko jest ok.

Sprawa trudna to 7 tysięcy złotych potrzebne na zakup specjalistycznych maseczek i kombinezonów. Mają tam dwie osoby z koronawirusem. Sprawa bardzo trudna to potrzeba osób, które zatrudnią się tam do pomocy nad niepełnosprawnymi. Ewentualnych chętnych proszę o kontakt telefoniczny ze mną 608 752 142. Ja sam mogę udzielić tylko pomocy finansowej, chociaż Bóg mi świadkiem, że z chęcią nająłbym się tam jako wolontariusz. Kto może pomóc finansowo ten śle złotówki na konto fundacji, wpisując w tytule DAROWIZNA DPS, a kto może tam popracować ten dzwoni do mnie.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Osoby wysyłające pieniądze proszę o sms do mnie na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło…wskazane, ale niekonieczne.

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA DPS

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA DPS

Inne formy płatności https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/

Fotka oczywiście jest przykładowa i nie przedstawia nikogo z tego domu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa