Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

„Paczuszka dla Maluszka” już za 5 dni!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Niebawem ruszy VII edycja świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka” 📣

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i dzielenia się z innymi tym, co najpiękniejsze i nieraz najbardziej potrzebne…Dlatego już po raz kolejny, można wesprzeć Mamy i ich dzieci 😍😍😍 Pomoc, tak jak w ubiegłym roku, obejmie potrzebujących w całej Polsce!

▼. . . Jak zrobić Paczuszkę. . .▼

Paczkę można sporządzić na 3 sposoby! 💪💪💪

SPOSÓB 1

Dokonać przelewu na konto fundacji 💗

Wesprzyj przez stronę: https://paczuszkadlamaluszka.pl

DANE DO PRZELEWU

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9, 70-205 Szczecin

Przelew krajowy nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 Tytuł: DAROWIZNA PACZUSZKA

Przelew zagraniczny: SWIFT (BIC): PPABPLPKIBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 Tytuł: DAROWIZNA PACZUSZKA

SPOSÓB 2

Skompletowaną wyprawkę zanieś do miejsca, w którym organizowana jest „Paczuszka dla Maluszka”.

Lista miejsc pod tym linkiem 👉https://paczuszkadlamaluszka.pl

SPOSÓB 3

Zrób paczkę i dostarcz/wyślij ją na nasz adres: Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9, 70-205 Szczecin

▼. . . O akcji . . .▼

„Paczuszka dla Maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są instytucje, takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Owoce zbiórki trafiają do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz do podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka. Tylko w ubiegłym roku w zbiórce wzięło udział 24 025 Darczyńców!

Akcja „Paczuszka dla Maluszka” trwa od 29 Listopada do 21 grudnia 😉

„Paczuszka dla Maluszka” – Dobrze jest pomagać!

Dowiedz się więcej 👉https://paczuszkadlamaluszka.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa