Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Fajnie jest, ale nie wszystkim

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Pomysł jest taki, aby zakupić dla bezdomnych buty i termosy. Buty zimowe robocze, kosztują jak widzę na Allegro około 100 zł, a termosy 0,35 około 20 zł. Myślę, że 100 sztuk butów i termosów to plan minimum.

Oczywiście pierwsze sztuki są ode mnie. Kto może i kto już sam ma ciepłe zimowe buty i o nie nie musi się martwić, proszę o wpłatę na konto fundacji wpisując w tytule DAROWIZNA UBODZY, a do mnie na mój tel. 608 752 142 info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne. Wszystkim darczyńcom dziękuję i życzę…trzymajcie się ciepło.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Nie miejcie do mnie pretensji, że dla ubogich wybieram buty robocze, ale z osobistego doświadczenia wiem, że z reguły są to solidne buty. Moje obuwie to albo glany albo robocze, chociaż glany to tak na prawdę też robocze. Od 30 lat moje nogi innych nie zaznały, dlatego dla moich drogich ubogich proponuję to, co sam sprawdziłem.

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin

Przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA UBODZY

Przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA UBODZY

💗 WESPRZYJ 👉https://fundacjamalychstopek.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa