Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
132331366_3559437770836222_7495142670616439339_o
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Nie tylko małe stópki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zastanawiacie się co to jest? Otóż to są buty dla bezdomnego, podopiecznego sióstr Kalkucianek. Najpóźniej w Wigilię mają być gotowe.

Wykonuje je zakład specjalizujący się w robieniu nietypowego obuwia. Popatrzcie, skoro tak wyglądają buty, to jak muszą wyglądać nogi pana Bronisława, dla którego są robione? Gdy trzymałem je w dłoniach dziękowałem, że ja mam zdrowe nogi. Dlatego też proszę i Was, abyście w podziękowaniu za swoje sprawne nogi, wpłacili jakiś grosz na opłacenie wykonania tych butów, rachunek będzie opiewał na 1600 zł. Wpłacając na konto fundacji, proszę wpisać DAROWIZNA UBODZY, a do mnie na mój tel. 608 752 142 info ile poszło…co jest wskazane, ale niekonieczne. Z całego serca dziękuje za ten prezent dla Bronisława, a wiem że będzie się cieszył z niego jak dziecko.

ks. Tomasz Kancelarczyk
Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin
przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA UBODZY
przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA UBODZY
Inne formy płatności https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa