Tak było, a tak jest

Tak było, a tak jest

Dziękujemy darczyńcom Fundacji Małych Stópek. Zaplanowana wielka aranżacja pokoju dla dzieci https://www.facebook.com/…/a.66289964…/3294248227355179/ dopiero będzie realizowana od 15 stycznia, ale to nie znaczy, że do tego czasu nic nie robiliśmy w tym temacie z innymi pokojami dzieci.

Namiary dostaliśmy od prowadzących świetlicę środowiskową. Jeszcze przed świętami tak zmieniliśmy pokój dwóch dziewczynek. Przyznajcie, że zmiana jest generalna. Mam nadzieję, że to jedno z wielu dziecięcych pokoi, które zmienimy na plus.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Ten laptop, który jest na półce, to również prezent od fundacji.