Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

E-book „Kalendarz ciążowy”!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bardzo dziękujemy „Położnej uRodziny”, że pomyślały właśnie o małych stópkach 👣🤱🤰 Cały zysk ze sprzedaży w dniach 19-31 stycznia zostanie przekazany na wsparcie Fundacji Małych Stópek ❤ Akcja trwa do 31 stycznia

Coś o autorkach:

⭐ Daria Gralik, położna i doula w jednej osobie. Prowadzi domową szkołę rodzenia „Położna uRodziny”, gdzie w indywidualny sposób przygotowuje pary na narodziny ich maleństwa. Swoimi wykładami wspiera również inne szkoły rodzenia. Pomaga również świeżo upieczonym rodzicom podczas pierwszych chwil z noworodkiem w domu. Aktywnie promuje w internecie #pozytywnyporód, czyli internetową przestrzeń z historiami porodowymi, pełnymi kobiecej mocy. Jest propagatorką idei, że umysł odgrywa ogromną rolę w czasie porodu. Prywatnie żona oraz mama 2 dzieci.

⭐ Jagoda Wyrzykowska-Babajan – mama Eryka oraz właścicielka Gugabu – sklepu on-line z produktami, dzięki którym zatrzymasz wspomnienia ciążowe. Wcześniej związana z branżą hotelarską i eventową, ale macierzyństwo i późniejsza pandemia, zwróciły jej ścieżkę zawodową w zupełnie innym kierunku. Będąc w ciąży, w wirze kompletowania wyprawki, przeglądania wielu stron z rzeczami dla juniora, poczuła, że na rynku brakuje rzeczy, które pozwoliłyby jej zatrzymać najwspanialsze momenty z tych 9 miesięcy. Stąd też, zrodziła się koncepcja albumu ciążowego „Będę mamą”. A potem to już samo poszło…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa