Konkurs Bioetyczny

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Konkurs Bioetyczny

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Edukacja pro-life to jeden z filarów naszej działalności 🏫👩‍🏫. Do niedawna prowadziliśmy prelekcje o wartości życia, ale z uwagi na obecną sytuację, nie możemy spotykać się z uczniami na terenie szkół. Mamy jednak propozycję dla nauczycieli 😎. Wasi uczniowie mogą posiąść wiedzę o początkach życia ludzkiego (i nie tylko), biorąc udział w konkursie bioetycznym ❗

Jako fundacja koordynujemy przedsięwzięciem w 3 województwach:

✨zachodniopomorskim

✨kujawsko-pomorskim

✨pomorskim

Chętnych nauczycieli religii, etyki, biologii, WDŻ oraz filozofii zachęcamy do kontaktu mailowego 📧

💙woj. zachodniopomorskie + woj. kujawsko-pomorskie

👉 k.bioetyczny2021@gmail.com 👈

💙woj. pomorskie

👉 k.bioetycznypomorskie2021@gmail.com 👈

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne w ramach kontaktu z lokalnymi koordynatorami 😉 Zachęcamy do współpracy 💪📢

UWAGA 📢 Zapisy trwają do 15 lutego ❗❗❗

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa