Projekt „POŚLIJ MNIE”

Projekt „POŚLIJ MNIE”

„Projekt POŚLIJ MNIE narodził się w naszych sercach, bo czujemy się POSŁANI do głoszenia. W tym pomagają nam nasze ubrania i gadżety – są stworzone, by intrygować i często mówią więcej niż jesteśmy w stanie wyrazić słowami…”Tak piszą o sobie nasi dobroczyńcy Poślij Mnie, którzy postanowili przekazywać na rzecz podopiecznych Fundacji Małych Stópek 5% swojego miesięcznego przychodu ❤️🤲❤️

W ich sklepie jest wiele pięknych gadżetów, w tym bransoletka ze stópkami, które są przecież międzynarodowym symbolem Obrońców Życia 👣Koniecznie odwiedźcie ich stronę 👉https://poslijmnie.com/pl/#DzialamyRAZEM