Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem!

Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem!

To tylko niewielka część z setek choinek, które stanęły w różnych miejscach w zakątkach całej Polski 😍🇵🇱🎄

25 000 zebranych paczek i 70 obdarowanych instytucji pomocowych. Te liczby robią wrażenie, ale i motywują do dalszego działania 💪😊❗❗❗Koordynatorzy tegorocznej „Paczuszki dla Maluszka” 🎁 wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i rozmach akcji to głównie ich zasługa 🙏💝Dziękujemy💝

…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia…”

Zespół FMS