Konkurs Bioetyczny dla uczniów szkół średnich

Konkurs Bioetyczny dla uczniów szkół średnich

Koordynujemy przedsięwzięciem, którego główną wygraną jest… Diamentowy 💎💎💎 Indeks Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie❗❗❗

Dla laureatów II i III miejsca czekają wyjątkowe tablety. Natomiast dla wszystkich uczestników finału, przewidziano upominki rzeczowe oraz dodatkowe nagrody dla laureatów (niespodzianka) 😎 Zapisy trwają do 15 lutego 📣📣📣

Kontakt z naszymi koordynatorami drogą mailową

📧➡woj.pomorskie 👉 www.k.bioetycznypomorskie2021@gmail.com

➡woj.zachodniopomorskie oraz woj.kujawsko-pomorskie👉 www.k.bioetyczny2021@gmail.com