Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Będzie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wczoraj zacząłem prosić o wpłaty, ale też wczoraj już zaczęliśmy prace. Będzie piękna łazienka i aneks kuchenny. Jutro zakupy. Kto może niech pomoże.

Pani Anna jest w połowie ciąży, jedno dziecko już ma. Długo pisać, ale tak w kilku słowach to jest bardzo skrzywdzona przez życie, a dokładnie przez mężczyznę i opuszczona przez najbliższych. Przesympatyczna osoba, bardzo miła i nigdy się nie skarżąca na warunki w jakich jej przyszło mieszkać. Obiady gotuje na małej maszynce. Toaleta wspólna z sąsiadami na zewnątrz tego pokoju. Na całe szczęście tuż za ścianą, więc będzie gdzie się podłączyć z rurami. Zależy mi na szybkiej zbiórce, abyśmy mogli przejść z pracą do następnego miejsca. Toaleta, prysznic, umywalka, mały aneks kuchenny – rozumiecie jak to jest ważne dla kobiety w ciąży, z dziećmi. To nie są jakieś luksusy, ale takie coś normalne, co po prostu powinno być. Większość z nas miała to zawsze, ale ci którzy tego kiedyś nie mieli to wiedzą, że to powinno być. Proszę Was o wpłatę na konto fundacji wpisując w tytule DAROWIZNA RODZINA, a do mnie na mój sms 608 752 142 ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne. Dziękuję za pomoc.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. To co dla dziecka to wszystko już mamy.

PPS. Koszt całości z robocizną myślę, że zamknie się w 8 tysiącach zł. Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA RODZINA

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA RODZINA

Wpłać Online https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa