1% w 100% wspiera najmniejszych

Przekazując swój 1% podatku na KRS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będziesz ofiarodawcą jednorazowych pieluch, które trafią do dzieci, których życie przed narodzeniem było zagrożone.

Jeśli nie masz szlachetniejszego, bądź bliższego swemu sercu celu, na który możesz przekazać 1% swojego podatku, przekaż go na działania Fundacji Małych Stópek. W zeznaniu podatkowym wpisz nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, dopisując w rubryce Cel szczegółowy: Małe Stópki. Dzięki temu będzie wiadomo, że 100% Twojego 1% zostanie przeznaczone na zakup pieluszek jednorazowych dla dzieci uratowanych od aborcji. W 2020 roku za przekazany nam 1% z 2019 roku w kwocie ok. 70 000 zł zakupiliśmy pieluchy, chemie, oraz sprzęty dla naszych podopiecznych, które w całości zostały rozdysponowane.