Ściana pralek, a obok ściana pieluch

Niech ktoś znajdzie takie zdjęcie na stronach pomagających kobietom …wybrać.

Niesamowitym zaskoczeniem dla nas w Fundacji Małych Stópek był przyjazd kuriera z pięcioma pralkami, a następnie klejonego z następną. Ten dar pozwoli nam załatwić bieżące sprawy. Dzięki funduszom, które spłynęły na konto fundacji, będziemy mogli spełnić marzenia kobiet z dziećmi opuszczających domy samotnej matki, które idą na swoje bez niczego. Wielkie Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS Tylko chciałbym wiedzieć kto jest tym świętym Mikołajem od pięciu pralek. Wszystkich chcących się dołączyć do dzieła pomocy kobietom w ciąży, polecam konto fundacji. Marzy mi się pralka dla każdej mamy, opuszczającej dom samotnej matki.https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/ Po wysłaniu pieniędzy na konto fundacji pod tytułem DAROWIZNA albo i bez tego tytułu proszę o sms na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło. Oczywiście to jest wskazane, ale niekonieczne.