Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Książki Genesis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

10 000 egzemplarzy już poszło w Polskę❗❗❗🎊🎊🎊

Kolejne już szykujemy do wysyłki i czekamy na dodruk, żeby dla nikogo nie zabrakło 😊👌 Kto ma już swoją książkę „Genesis”❓ Jak wrażenia 🧐❓

📣Zachęcamy do zamawiania📣🚨 Piszcie na: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Więcej na:📌www.wiedzaozyciu.info lub 📌 https://fundacjamalychstopek.pl/materialy/ Chcesz wesprzeć to dzieło❓Możesz nam pomóc:

✔wspierając finansowo dodruk kolejnych książek,

✔promując „Genesis” na swoim profilu wśród znajomych,

✔modlitewnie, gdyż omodlenie tego dzieła jest bardzo potrzebne 🙏❤️

𝗽𝗿𝘇𝗲𝗹𝗲𝘄𝘆 𝗸𝗿𝗮𝗷𝗼𝘄𝗲nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA GENESIS

𝗽𝗿𝘇𝗲𝗹𝗲𝘄𝘆 𝘇𝗮𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120w tytule przelewu: DAROWIZNA GENESIS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa