Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Kwiatek dla nienarodzonego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Podejmujemy działania pomocowe dla dzieci, które się jeszcze nie urodziły, dla tych które już się urodziły, ale też byśmy chcieli coś zrobić dla dzieci, które się nie urodzą.

Zaprzyjaźniona fundacja Donum Viae organizuję pogrzeby dzieci, którym nie dane było przyjść na ten świat. Pomożemy im w tym zbierając pieniądze na kwiaty. 7 złotych to jedna biała róża dla aniołka. Myślę, że nie tylko Ci, którzy doświadczyli straty dziecka ale i Ci, którzy rozumieją ten smutek, dołączą się do zbiórki funduszy. Mam nadzieję, że kwiatów od Was będzie więcej, tak abyśmy mogli je przekazać dla innych organizatorów uroczystości pożegnania dzieci nienarodzonych. Ślijcie do nas pieniądze na nasze konto, a do mnie jak zawsze sms na tel. 608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9. 70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA KWIATY

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA KWIATY

Wpłać Online https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa