Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dzień Świętości Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już niebawem, 25 marca, będziemy celebrować uroczystość Zwiastowania Pańskiego, czyli Dzień Świętości Życia 👣. To bardzo ważne święto, skupiające obrońców życia na modlitwie i zawierzeniu ⛪🙏

Zachęcamy, aby w swoich parafiach dołączyć do modlitwy w intencji obrony życia. W myśl słów św. Jana Pawła II, który w encyklice Evangelium vitae, pisał: „życie ludzkie jest święte i nienaruszalne w każdej chwili jego istnienia”. 25 marca w sposób szczególny będziemy spoglądać nie tylko na swoje życie, które jest wielkim darem Boga, ale także na życie ludzi dookoła nas. To również doskonała okazja, by zatroszczyć się o los tych najbardziej bezbronnych, ale jeszcze nienarodzonych🤰. W wielu parafiach będzie sprawowana Msza Św. z możliwością podjęcia 👉 Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego 👈

Dlatego przypominamy❗❗❗

✨ Posiadamy NOWE, bezpłatne gazetki Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, a w niej m.in: formularz DADP, tekst codziennej modlitwy, świadectwa i ciekawe artykuły 🗞 Gazeta w pełni poświęcona jest modlitewnemu dziełu.

Zachęcamy wszystkie parafie do zamawiania, pisząc na

📧 zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa