Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Długie rozmowy…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Od kilku dni wieczorne godziny zamiast przeznaczać na odpoczynek, wykorzystywałem na długie rozmowy z dwudziestokilkuletnią Joanną, która jest w ciąży, a która pozostawiona przez wszystkich myślała tylko o jednym…o aborcji.

Każdą rozmowę z nią kończyłem w poczuciu porażki i niechybnej śmierci dziecka. Dzisiaj wszystko się zmieniło, bo przystała na oferowaną pomoc. Trochę głupio się czuję podbijając stawkę tego, co możemy jej dać, ale przecież tu chodzi o życie człowieka. Dlatego też mam nadzieję, że zrozumiecie to i pomożecie mi po raz kolejny sfinansować to, co obiecałem, abym mógł dalej obiecywać i dzięki Wam ratować życie. Krótko mówiąc potrzebuje aż 30 tys. zł. Kto chce się dołożyć to proszę o przelew na konto fundacji, a do mnie sms na tel. 608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Wybaczcie, że nie wchodzę w szczegóły sprawy, ale są one podobne do tych z poprzednich. Grzech, opuszczenie, tchórzostwo, brak miłości.

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA CIAŻA

Wpłać Online https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa