Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Wchodzimy w nowy wymiar edukacji pro-life!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dzięki finansowemu wsparciu naszych darczyńców, rozwijamy również filar edukacyjny naszej działalności. “Genesis” to naukowa książka z funkcją rozszerzonej rzeczywistości

Jak to działa❓Do publikacji pobierasz specjalną aplikację “Genesis AR+” i “ożywiasz” grafikę, przedstawiającą jeden z etapów rozwoju prenatalnego dziecka 😉 Umieszczasz książkę w dobrze oświetlonym miejscu, rozkładasz jej strony w taki sposób, aby się nie zaginały. Uruchamiasz aplikację i kierujesz aparat telefonu na prawą lub lewą stronę książki. W taki oto sposób odkrywasz, jak wygląda rozwój nienarodzonego człowieka, w trójwymiarowej rzeczywistości rozszerzonej 👍 Ale to nie wszystko❗👩‍🏫 Razem z książeczką powstała również wystawa. Wydrukowana na sztywnym kartoniku (594 cm x 310 cm), posiada tę samą funkcję co książeczka. Jej format pozwala jednak dotrzeć z przekazem do szerszego grona odbiorców, w takich miejscach jak np. szkoły, parafie czy nawet poradnie ginekologiczne. “Genesis AR+” znajdziesz do pobrania w Google Play, App Store oraz w AppGallery.

📣Zachęcamy do zamawiania📣

🚨Piszcie na: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Więcej na:📌www.wiedzaozyciu.info lub 📌https://fundacjamalychstopek.pl/materialy/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa