Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Konieczna wyprowadzka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jest to jedna z trudniejszych spraw, która trafiła do Fundacji Małych Stópek. Matka 7 dzieci, ofiara przemocy domowej, którą przerwał dopiero telefon rozpłakanego dziecka na policję. Kobieta jest w ciąży i dopiero teraz ma szansę donieść ją w spokoju bez namawiania ze strony ojca dziecka do aborcji. Przed nami zadanie: uzbierać na opłaty za mieszkanie, aby rodzina mogła w nim zostać jak najdłużej. MOPR opłaci tylko 3 miesiące…to za mało.

Chcemy nie tylko podarować wyprawkę na rzecz nienarodzonego dziecka, ale zaopiekować się również jego mamą i resztą rodzeństwa. Podarować im stabilizację i bezpieczeństwo. Kto może niech pomoże, wpłacając na konto fundacji i wpisując w tytule DAROWIZNA RODZINA, a do mnie na mój tel. 608752142 info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne. Z całego serca dziękuję.

ks. Tomasz

PS Temu domowi grozi katastrofa budowlana. Jeśli chcesz i możesz to wesprzyj zbiórkę środków 🙏

Fundacja Małych Stópek

ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy zagraniczne:

SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytul przelewu: DAROWIZNA RODZINA

Wspieram

#FundacjaMałychStópek #dlażycia #wspieramypourodzeniu #prolifepomaga #wielodzietni #mamawpotrzebie #mamaidziecko #przemoc #przemocdomowa #stópki #PrawaCzłowieka #WspólnaSprawa #solidarność #kobieta #dziecko #mama #macierzyństwo

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa