Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dzień Dziecka już niedługo!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zastanawiasz się co podarować swojemu maluchowi w jego świętego 🎊👧👦🎉❓ Zależy ci na tym, aby był to prezent, niosący za sobą jakąś wartość🧸💞❓Fundacja Małych Stópek👣 ma dla ciebie kilka propozycji:


🔸 „Zagraj w Jasia” – pierwsza w Polsce karciana gra oparta na zasadach gry „Piotruś”. Składa się z kolorowych kart, które aby wygrać, trzeba dobrać w pary. Każda karta ma swego bliźniaka i opowiada w animowany sposób o konkretnym tygodniu rozwoju dziecka.


🔸“Kornelka i jej mały przyjaciel” – opowieść, którą stworzyliśmy z myślą o najmłodszych. Bogato zilustrowana historia z morałem o małej, wyczekującej na przyjaciela Kornelce, to rodzinna, pełna miłości i ciepła bajka dla dziecka w wieku przedszkolnym. Napisana prostym językiem przedstawia dziecku świat, w którym wartości takie jak: rodzina, miłość i życie, stoją na pierwszym miejscu.


🔸 „Pokoloruj Jasia” – kolorowanka pełna ilustracji, które można znaleźć również na kartach gry „Zagraj w Jasia”. Do pokolorowania wedle życzenia małego artysty, który dopiero poznaje świat jeszcze nienarodzonego malucha 🖍👣🤰
Zainteresowani❓Piszcie na: 👉📧 zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa