Zakład Karny obdarowuje Fundację Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zakład Karny obdarowuje Fundację Małych Stópek

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest


Przed budynkiem Zakładu Karnego w Stargardzie 27 maja br. odbyło się przekazanie, wycofanych z użytkowania w Zakładzie Karnym w Stargardzie, dwóch samochodów marki Renault Master. Jeden został podarowany na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Przelewicach, drugi zaś naszej Fundacji Małych Stópek.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni pracownikom Zakładu Karnego w Stargardzie, że pomyśleli właśnie o naszej organizacji. Ktoś zapyta: A po co wam takie duże auto? Ano po to, aby nie tylko skorzystać na większej pakowności pojazdu, ale również móc przewozić dary większych gabarytów. Bardzo często zdarza się, że wyprawki dla naszych podopiecznych musieliśmy rozwozić, jeżdżąc po kilka razy z miejsca na miejsce. Ponadto bardzo często wozimy mebelki dziecięce, wózki i ogromną liczbę pieluch na wyprawki. Większe auto bardzo ułatwi naszą codzienną pracę.

Relacja 👉https://bit.ly/3i5t3So

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa