Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Nowy gadżet – wizytówka Genesis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Co raz częściej łapiemy się na tym, że mniej znaczy więcej. Książka „Genesis. Początek życia człowieka” wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zamawiacie ją do szkół, do poradni dla małżeństw i nie tylko. Wielu z was zamówiło ją dla siebie lub po to, aby dzielić się wiedzą w niej zawartą z innymi.

Po tym jak stworzyliśmy wystawę, opartą na ilustracjach z książki i również korzystającą z funkcji rozszerzonej rzeczywistości, przyszedł czas na mniejszy format. Co wy na to, aby w kieszeni lub w portfelu, zawsze mieć ze sobą wizytówkę? I to nie taką zwykłą, a taką, która w prosty sposób pozwala wam zobaczyć model nienarodzonego dziecka w 3D.

Wystarczy, że na swoim smartfonie masz aplikację do skanowania kodów QR i gotowe! Ta niewielka wizytówka (90x50mm) zawiera bowiem swój własny QR kod, który przeniesie cię w świat rozszerzonej rzeczywistości.

Zainteresowany❓

Napisz do nas:

📧 zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa