Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Recenzja filmu „Nie o Mary Wagner”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

„Kwitnący przemysł śmierci”

W dzisiejszych czasach zamiast zwalczać aborcję, coraz częściej napotyka się zjawisko stopniowej legalizacji tego potwornego procederu. Takie zatrważające wydarzenia po raz kolejny zmobilizowały Wydawnictwo 3DOM do wydania filmu „Nie o Mary Wagner” autorstwa Grzegorza Brauna.

Nagranie opowiada historię kanadyjskiej działaczki pro-life, która trafiła do więzienia po tym, jak proponowała rozmowę kobietom udającym się na zabieg aborcji. Historia demaskuje oblicze szybko rozwijającego się przemysłu śmierci i nakłania do refleksji nad prawami i życiem człowieka.

Zwiastun „Nie o Mary Wagner”

Mary Wagner prowadzi swoją akcję przez rozdawanie kwiatów i ulotek informacyjnych. Za tę działalność pociągnięta została do odpowiedzialności karnej i w areszcie spędziła kilka lat, stając się symbolem walki z cywilizacją śmierci.

Serdecznie polecamy! Film można nabyć pod linkiem: https://3dom.pro/18595-grzegorz-braun-nie-o-mary-wagner-film-dvd.html.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa