Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Kręta droga

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Droga do narodzin malucha bywa bardzo kręta🛤
Niektóre kobiety nie od razu akceptują fakt, że pod ich sercem rozwija się nowe życie, że właśnie zostały matkami 👣 Nie zawsze chodzi o to, że ta mała istotka była nieplanowana, choć to również bywa powodem.
Czasem dochodzi do tego wszystkiego choroba lub odrzucenie dziecka przez ojca, dziadków i innych bliskich. Wówczas ta droga robi się dodatkowo wyboista.

Misją naszej Fundacji jest stawać na niej i prostować tak, aby zagubiona mama przez te 9 miesięcy odzyskała równowagę. Pragniemy podarować jej spokój i schronienie przed tymi, którzy chcą ją skrzywdzić ✋⛔
Lata naszych działań pomocowych pokazały nam, że właśnie w takich warunkach przychodzi miłość do jeszcze nienarodzonego dzieciątka 💗

Prostuj te kręte drogi razem z nami, podaj pomocną dłoń w potrzebie. Tym zagubionym kobietom, które zżera strach o jutro. Nie osądzaj, nie dorzucaj kamieni na ich ścieżkę. Już zbyt wielu to robi 💔
Bądźmy dla tych Mam, bądźmy dla życia…Każdego dnia i każdym najmniejszym gestem dobroci 💝

Zespół FMS👣
💙https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa