Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Tak to widzę…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Film nagrywałem kilka tygodni temu dlatego wiele tam się już zmieniło.

✅Woda, kanalizacja i prąd są.

✅Ściany przygotowane do kładzenia płytek są.

ale:

❌Remont kuchni trwa.
❌Przystosowanie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami trwa.

Wybierając sprzęt kuchenny wybrałem wersję oszczędnościową tzn. wszystkiego nie zamówiłem, ale i tak to co musimy kupić będzie kosztowało aż 42 tys. zł. Dodam tylko, że tyle to wyniosło, mimo iż załatwiający sprzęt zrezygnował z prowizji.

Jak zawsze, prosząc Was o wpłaty na konto fundacji, można wysłać do mnie wiadomość sms na numer tel. 608 752 142 z informacją ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Tytuł wpłaty: DAROWIZNA DOM.
Ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek ul. Św. Ducha 970-205 Szczecin
przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA DOM


💝 Inne formy wpłaty: https://fundacjamalychstopek.pl/dzialaj/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa