Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

„Paczuszka dla maluszka” – odpowiadamy na pytania

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Często pytacie nas, co włożyć do paczuszki, która zostanie przekazana maluszkowi w ramach akcji.🎁
Co może się najbardziej przydać?❓


Odpowiadamy:
⭐ wszelkiego rodzaju chemia kosmetyczna dla niemowląt (kremy, szampony, oliwki, mydła),
⭐ żele, proszki i płyny do prania,
⭐ pieluchy (najlepiej większe rozmiary),
⭐ pieluchy tetrowe i flanelowe.

Macie możliwość zakupić dla dzieciaków coś więcej❓
Mogą to być:
🌟 kocyki,
🌟 rożki,
🌟 pościel,
🌟 akcesoria do pielęgnacji niemowląt (nożyczki, szczotki, gąbki),
🌟 termometry,
🌟 śliniaczki,
🌟 ubranka (nowe),
🌟 laktatory.

Pytacie również czy w paczuszce dla maluszka mogą znaleźć się rzeczy używane?
Prosimy, aby były to wyłącznie rzeczy NOWE. Po pierwsze przez wzgląd na wymogi sanitarno-epidemiologiczne – część rzeczy trafi np. do hospicjów.
Po drugie, chcemy, aby był to dla nich taki prezent pod choinkę, a święta to wyjątkowy czas, taki który się zdarza raz do roku 😉

Pamiętajcie, ruszamy już 28 listopada 💪😁🎉
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa