Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Samotne mamy…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Matce samotnie wychowującej dzieci jest bardzo ciężko. Mam na myśli te kobiety, które są nie tylko bez mężczyzny, ale również te, które nie mają żadnego wsparcia ze strony rodziny. Mają w swoim życiu pod górkę i dlatego chciałbym znaleźć darczyńców, którzy przygotują lub sfinansują prezenty dla ich dzieci. Są to kobiety z trójką, czwórką, a nawet siódemką dzieci.

Osoby, które zechcą samodzielnie przygotować prezenty dla dzieci, proszę o kontakt smsowy na 608752142, a tych którzy chcą powierzyć tę sprawę fundacji, proszę o skorzystanie z fundacyjnego konta, wysyłając do mnie na 608752142 info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Ks. Tomasz KancelarczykPS Chodzi o 27 dzieci
PSS Zdjęcie nie przedstawia żadnej z tych kobiet ani żadnego ich dziecka. Mógłbym umieścić autentyczne zdjęcia, bo i jest ich pozwolenie ale mam wrażenie, że bardzo często to desperacja tych kobiet powoduje, że godzą się na ujawnienie ich wizerunku.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 970-205 Szczecin
przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

W tytule przelewu: DAROWIZNA DZIECI

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa