IX edycja „Paczuszki dla maluszka” zakończona!

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

IX edycja „Paczuszki dla maluszka” zakończona!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dziś 6 stycznia, a więc oficjalnie kończymy IX edycję naszej świątecznej zbiórki „Paczuszka dla maluszka” 🎉🥳🎁🎄🎊
Wiemy, że wiele paczek już trafiło w ręce potrzebujących, ale sporo wciąż jest jeszcze w drodze. Śmiało możemy jednak powiedzieć, że razem z wami stworzyliśmy najbardziej owocną edycję tej akcji w historii 🤩

Z naszych wstępnych szacunków wynika, że wartość zebranych i przekazanych darów to ponad 10 milionów złotych 😱 Do kilkuset placówek pomocowych w całej Polsce trafiły paczki zapełnione w sumie tonami chemii kosmetycznej, pieluch i innych artykułów do pielęgnacji, podarowanych przez ludzi dobrej woli – a to wszystko przy pomocy 1576 koordynatorów 💪😎 Gdy czytamy wasze relacje, w których opisujecie jak wiele osób zaangażowało się w „paczuszkowe” dzieło i jak sami jesteście poruszeni otwartością ludzi to nam również serce rośnie 🥰💗

W tym miejscu pragniemy jednak również przeprosić jako cały zespół Fundacji Małych Stópek za wszelkie techniczne niedociągnięcia z naszej strony. Wszyscy się uczymy 🙏
PS. Z pewnością w najbliższych dniach będziemy się z wami jeszcze dzielić wieloma zdjęciami, które spłynęły do nas od koordynatorów z całej Polski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa