Dom Samotnej Matki w Cochabamba

Dom Samotnej Matki w Cochabamba

Po raz kolejny zbieramy na dom samotnej matki w Cochabamba (Kociabamba) w Boliwii, prowadzony przez siostry Albertynki.
W tym roku zebraną przez nas sumę pieniędzy zasili zbiórka z Orszaku Trzech Króli w Szczecinie.

Wszystkich chcących wesprzeć to piękne dzieło proszę o wpłatę na konto fundacji wpisując w tytule przelewu DAROWIZNA MISJE, a do mnie na mój tel. 608752142 sms z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.
ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Ostatnio wysłaliśmy na ten cel 4 tyś euro, co dla nich jest bardzo dużą kwotą, zważywszy na biedę w tym kraju.