Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
IMG-20220209-WA0000
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

To maleństwo…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

To maleństwo jeszcze za dobrze na oczka nie widzi, ale sercem już czuje miłość, którą obdarza go mama oraz dobroć ludzi, którzy otoczyli go opieką jeszcze zanim pojawił się na świecie 🥰👶🤱💙
Dziękujemy ci drogi Darczyńco, że pomagasz nam pomagać 😉 I to nie tylko przed narodzinami dzieciątka, ale również po jego „przeprowadzce” na drugą stronę brzuszka mamy 🤰💝🤱

„…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia…”

Zespół FMS
👣

💝💝💝

Chciałbyś dołączyć do grona osób, wspierających naszą działalność❓
Służymy informacją od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 16:00.
☎791 138 902
📧kontakt@fundacjamalychstopek.pl

Fundacja Małych Stópek
💙przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC):PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa