Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zbiórka- spieszmy się

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wobec ogromu zapytań napływających do nas z całej Polski, o organizowaną z ramienia Fundacji Małych Stópek pomoc dla uchodźców ukraińskich przebywających w naszym kraju, kierujemy prośbę o zbiórkę następujących rzeczy, ale tylko tych konkretnych, z poniższej listy:

✅ chemia do prania,
✅ artykuły kosmetyczne dla dzieci i dorosłych,
✅ pieluchy (większe rozmiary tj. 4,5,6),
✅ podpaski.

Rzeczy można wysyłać i przynosić w tygodniu do siedziby Fundacji na ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie.

Można również dokonywać wpłat na ten cel, abyśmy mogli zakupić te artykuły hurtowo. Wówczas darowizny należy wysyłać na konto fundacji z tytułem przelewu DAROWIZNA UKRAINA, a do mnie na mój sms 608752142 info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.
Ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Nasz pełen magazyn na dniach opustoszeje.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA UKRAINA

💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa