Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Do czego to doszło?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

To, że robiliśmy zbiórki na pieluchy, śpiochy, body, czapeczki i inne ubranka dla dzieci to normalne ale żeby zbierać na kamizelki kuloodporne. Niestety przyszła konieczność takiego zakupu. Kamizelki będę dla tych, którzy podejmują się ryzyka transportu na Ukrainę chociażby takich artykułów dla dzieci jak te do lwowskiego szpitala, które wyruszą od nas na dniach. Ja sam będę na Ukrainie za kilka dni i tak sobie myślę… strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Kto może pomóc naszym kierowcom, to proszę o wpłatę na konto fundacji wpisując w tytule DAROWIZNA UKRAINA, a do mnie sms na 608 752 142 z info ile poszło. Bardzo dziękuję za zrozumienie.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Cena jednej kamizelki 1500-2000 zł
PSS. Nie proszę o przekazywanie używanych kamizelek, bo raczej ich nie mamy.
PSSS. Zdjęcie jest całkowicie przypadkowe, więc nie przedstawia tej właściwej kamizelki.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120inne formy płatności
💝

Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa