Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

„Na to idą Wasze darowizny”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Na to są wydawane Wasze darowizny i to wciąż nie koniec. Szykujemy kolejny zakup leków szpitala św. Mikołaja we Lwowie i dla funkcjonującego w nim oddziału neonatologii. W związku z tym ośmielamy się prosić Was o dalsze wsparcie finansowe, abyśmy mogli przygotować następny transport.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS Wdzianko, które otrzymałem, na początku mnie śmieszyło, ale po wejściu na salę z maluszkami już nie było mi do śmiechu, a po twarzy popłynęły łzy.

PSS 1 kwietnia planujemy wysłanie na Ukrainę artykułów medycznych i żywnościowych dla dzieci. Jeśli tylko możecie pomóc, to zachęcam z całego serca. Jak na razie, dzięki wsparciu fundacyjnych darczyńców, każdego tygodnia udaję się nam przekazać pomoc o wartości 100 tysięcy zł.

Osoby, wysyłające darowiznę, proszę sms do mnie na mój tel. 608752142 z info ile poszło co jest wskazane ale niekonieczne. Bardzo dziękuję

Tytuł przelewu: DAROWIZNA UKRAINA

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności 💝
Przekaż datek: https://fundacjamalychstopek.pl/wspieramhttps://radioszczecin.pl/6,437620,fundacja-malych-stopek…

Relacja z wyjazdu przygotowana przez Radio Szczecin:
📻🎧🎤https://bit.ly/36xG2sW

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa