Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zobaczcie co zrobiliście

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Tak to Wy, to dzięki Wam to miejsce zmieniło się w piękny mały pokoik. Dzięki Wam, darczyńcom w tym pokoiku będzie mieszkała dziewczynka, która znajdzie w nim spokój i dobre warunki do nauki i odpoczynku. To będzie jej azyl w tej ,,trudnej rodzinie”. Jeżeli znajdę kolejnych darczyńców to w najbliższych dniach pochwalę się podobnym remontem dla innej wielodzietnej rodziny. Z kolei ten remont tzn. dobudowanie pokoju jest konieczny aby sąd pozytywnie przychylił się do pozostawienia w rodzinie dwójki dzieci z innej rozbitej rodziny.

Kto może niech pomoże wpłacając na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA RODZINA, a do mnie na mój tel. 608752142 info ile poszło, co oczywiście jest wskazane ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Na zdjęciu niezbyt dobrze widać rozkładane łózko, a wcale nie widać stolika składanego na ścianę.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności:
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa