Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dom Małych Stópek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Pozdrawiam z naszego (kolejnego) domu dla kobiet z dziećmi jeszcze nienarodzonymi, czy tez już narodzonymi. Te drugie dają się we znaki. Jak widzicie w końcu wykuła się nazwa dla tego miejsca. Kombinowałem, kombinowałem, a tu zadzwonił do mnie dziennikarz z zapytaniem: „…gdzie jest ten wasz dom małych stópek?”.
„Dom Małych Stópek”, to takie proste i oczywiste!

Mam do Was wielką finansową prośbę, a właściwie to dwie. Jedna to taka wiosenna. Musimy za domem postawić namiot, taki z poliwęglanu, aby można było w nim uprawiać roślinki, które później trafią na stół. Potrzebne są warzywka, ale też i praca dla tu mieszkających kobiet.

Druga potrzeba to garaże, blaszaki, ze trzy, w których schowamy wózki, rowerki i inne cenne rzeczy, które od Was otrzymujemy. Dom jest duży, ale nie może być zagracony, a już jest. Kto może niech pomoże wysyłając pieniądze na konto fundacji, a do mnie na mój tel. 608752142 sms info ile poszło co jest wskazane ale oczywiście niekonieczne.

Z góry dziękuję. ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM
przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
inne formy płatności 💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa