Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Marsz dla Życia: Wybierz Życie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już 8 maja 2022 roku odbędzie się kolejny Szczeciński Marsz dla Życia, który już od lat ma miano Największego w Polsce Marszu dla Życia. Każdego roku maszeruje w nim kilkanaście tysięcy osób. W tym roku 8 maja o godzinie 15:00 z Jasnych Błoni wyruszymy na ulice Szczecina, niosąc na ustach hasło: „Wybierz Życie”.

. . . .
🔴 Choć najważniejsza jest fizyczna obecność w wydarzeniu, bo to od tego zależy jak zostanie on odebrany w społeczeństwie, to jeżeli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, masz jeszcze możliwość uczestnictwa Online. W dniu wydarzenia ok. 14:30 ruszy relacja do której rozpowszechniania Cię zachęcamy.
. . . . .
🔵 Na stronie wydarzenia będziemy Was informować o NEWS-ach związanych z nadchodzącym Marszem dla Życia.
. . . .
🟡 Możecie też dodawać wasze propozycję ulepszania marszu, dzielić się swoimi pomysłami i radami.
. . . .
🟢 Tymczasem najważniejsze co możecie zrobić to zaprosić znajomych do wydarzenia i umieszczać link z wydarzeniem wszędzie tam gdzie możecie.
. . . .
🟤 Dowiedz się więcej:
👉marsz.szczecin.pl


Do zobaczenia na marszu!
Ks. Tomasz Kancelarczyk

wraz z zespołem Fundacji Małych Stópek! ❤️❤️❤️🔔 Subskrybuj aby otrzymać powiadomienie 👉https://bit.ly/SubskrybujBMSnaYouTube
Chcesz nam pomóc w marszu?
1. Udostępniaj ten film lub link do live
2. Dodawaj like pod naszymi filmami (poprawia zasięg)
3. Dodawaj komentarze pod filmami (jeszcze bardziej poprawia zasięg)
4. Oglądaj live 8 maja!

Dziękujemy za zaangażowanie 💗
💗💗💗 Wsparcie: marsz.szczecin.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa