Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

To był dzień!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

To był dzień!!! Najpierw zakupiłem kwiaty dla Domu Małych Stópek (taki nasz dom dla kobiet z dziećmi). Potem w Poczerninie zostały one przetestowane przez dwa nosy, mały ukraiński i duży polski.

W Syrkowicach zastałem nowo zakupioną trampolinę. Oczywiście musiałem ją przetestować, oczywiście dla bezpieczeństwa dzieci.

Gdy już się wyskakały chwyciliśmy za konewki aby dać wody roślinkom w nowym namiocie, a potem to tylko zabawa. Zjeżdżalni nie testowałem. No i jeszcze zabrałem z Syrkowic agregat prądotwórczy do Poczernina (100 km) aby tam mogli użyć pompy i nabrać wody ze stawu. Susza sprawiła, że wodę do ogrodu trzeba przywozić.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. I o ten agregat chodzi. Będzie agregat będzie woda. Będzie woda to będą rośliny w ogrodzie. Potrzeba 4 tysiące zł. Kto może niech pomoże wysyłając pieniądze na konto fundacji, a do mnie sms na 608752142 z info ile poszło co jest wskazane ale niekonieczne.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 970-205 Szczecin
przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA WODA

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności 💝
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa