Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

No i mamy to!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W naszym fundacyjnym domu dla kobiet z dziećmi urodziło się dzieciątko. Właściwie urodziło się w szpitalu, ale już jest w naszym domu. Właściwie, to już było wcześniej, ale jeszcze nie urodzone. Zaplątałem się. W każdym razie mogłem je trzymać na rękach z próbą nawiązania jakichś relacji.

W niedługim czasie czekają nas kolejne dwa porody. Drodzy darczyńcy Fundacji Małych Stópek, bardzo proszę Was o wsparcie finansowe na rzecz funkcjonowania tego domu. Istnieje on tylko dzięki darczyńcom.

Od państwa nie dostajemy i nie chcemy dostawać żadnych ochłapów pomocy z całą listą warunków życzeń i wymogów.

Kto może niech pomoże, wpłacając na konto i wpisując w tytule przelewu DAROWIZNA DOM, a do mnie na mój tel. 608752142 sms z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne. To już kolejny dom któremu patronujemy. W miarę rozwoju grona fundacji będziemy obejmować pomocą także inne domy tego typu …bo kobietom w ciąży w trudnej sytuacji trzeba pomagać.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. My pomagamy kobietom w ciąży, a na nas spływa błogosławieństwo tego stanu. Ja nie tylko na to liczę, ale i tego doświadczam.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa