Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
DSM-w-Kiekrzu-2
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

To jest problem… dla tego miejsca.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dom Samotnej Matki w Kiekrzu działa bardzo dobrze. Pisząc działa mam na myśli pomoc samotnym kobietom w ciąży, samotnym matkom trudnej sytuacji. Jednakże nie działa dobrze jeżeli w takim domu coś się zepsuje np. samochód. Oczywiście, że można bez niego się obejść ale bez transportu jest bardzo ciężko załatwić wiele spraw albo po prostu robi się to w mniejszym zakresie. Pisząc to wiem o czym piszę, bo właśnie kilka godzin temu z naszego Domu Małych Stópek zostało zawiezione dziecko do szpitala. Szpital, sklep, urząd i inne miejsca gdzie trzeba kogoś z takiego domu przetransportować niekiedy bardzo szybko. Tam samochód jest zepsuty, tak na całego, po prostu wrak. Trzeba im pomóc. Dlaczego ? Bo to jest Dom Samotnej Matki. Pomagając jemu pomagamy tam mieszkającym kobietom i dzieciom. Może coś uzbieramy, może ktoś przekaże samochód, a może uzbierane pieniądze posłużą do naprawy tego być może podarowanego. Wierzę, że tak może być. Kto może niech pomoże wpłacając na konto fundacji wpisując w tytule przelewu DAROWIZNA AUTO, a do mnie sms na mój tel. 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Domy tego typu są naprawdę cudowne, dlatego warto im pomagać w jak najlepszym ich funkcjonowaniu w opiece nad jak największa ilością kobiet i dzieci.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA AUTO

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa