Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zgłoś swoją instytucję- Paczuszka dla maluszka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

UWAGA, UWAGA❗❗❗

Rozpoczęliśmy już przygotowania do tegorocznej akcji Paczuszka dla maluszka!
Poszukujemy instytucji, które chciałyby otrzymać wsparcie 🧐🏨
W tym roku poszerzamy zakres naszej akcji, także o starsze dzieci! ❤️
Jeżeli pracujesz w placówce lub organizacji zajmującej się pomocą dzieciom i chciałbyś, aby spłynęła do Was pomoc w postaci chemii kosmetycznej i środków czystości, wypełnij formularz:

https://forms.gle/sebG28UgJz5j2K2x8

🎁👶🎁💝

Naszą pomocą ogarniamy dzieci przebywające w:
-domach samotnej matki
-domach pomocy społecznej dla dzieci
-hospicjach dla dzieci
-rodzinnych domach dziecka
-placówkach opiekuńczo-wychowawczych
-szpitalach, na oddziałach dziecięcych

Jeżeli macie jakieś pytania ,napiszcie do nas na:
📧kontakt@paczuszkadlamaluszka.pl

Tylko w zeszłym roku ponad 1600 koordynatorów zaangażowało się, aby w tym świątecznym czasie, dobro zalazło całą Polskę ❤️

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa