Close this search box.
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Maleńka Królewna

Ta maleńka królewna 💙👶👑 dziękuje Ci drogi Darczyńco Fundacji za twoje nieocenione wsparcie 💝💝💝
Sytuacje naszych podopiecznych mam są różne, ale do wszystkich pragniemy dostosować kierowaną przez nas pomoc 🤰🤱
Dziękujemy za Wasze zrozumienie, tym bardziej w czasie, gdy obok naszych polskich mam na pomoc czekają także matki i ich dzieci, dotknięte kryzysem wojny…💔
Jako Fundacja pragniemy wyciągać dłoń do wszystkich 💗🤲💗